Hakkımızda

Kurumsal

Gelişmiş Ürün Yelpazesi & Kaliteli Hizmet...

2001 yılından beri laboratuvar cihaz ve sarf ürünleri konusunda sektörün ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan bir ekip tarafından kuruldu LİGANT.

 

Bu işe başlarken kendimize belirlediğimiz ana hedef, en uygun şartlarda, en kaliteli ürünü son kullanıcıyla buluştururarak her iki tarafın da mutlu olduğu ticari birliktelikler oluşturmaktı.

 

Bu hedef doğrultusunda gerek bayiliğini yaptığımız markalarla, gerekse kendilerine ürün temin ettiğimiz kuruluşlarla düzeyli ve güven esaslı, sağlam iş ilişkileri kurduk. Bu durum bizi, işimizi daha iyi yapmamız konusunda cesaretlendirdi ve firmamıza duyulan güvenin sürekli olması için var gücümüzle çalışmaya motive etti.

 

Sektörde satılan ürünlerin çok büyük bir oranda ithal olduğunu göz önünde bulundurarak, bu ürünlerin ekonomik ömürlerinin de ötesinde, daha uzun yıllar boyunca kullanılmasının gerekliliğine, hatta bunun milli bir görev olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle satışını yaptığımız ürünlerin sonuna kadar takipçisi olmaya azami derecede gayret sarf ediyoruz.

 

Bilimsel ürünler satıyor olmamızın omuzlarımıza yüklediği “yenilikleri takip ve bu konuda son kullanıcıyı bilgilendirme” sorumluluğumuzun gereklerini yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Geçmişin teknolojisiyle ilerlenemeyeceğini, dünyayla rekabet etme şansını ancak teknolojik gelişmelerden azami derecede yararlanarak yakalayacağımıza inanıyoruz.

 

LİGANT bugün Türkiye’nin tüm bölgelerine satış yapan bir firma olmanın gururunu yaşıyor. Bunun yanı sıra, her geçen gün ürün ve müşteri portföyümüzün genişlemesinden de mutluluk duyuyoruz.

 

Web sitemiz en çok sattığımız markaları ve ürünleri kapsıyor ancak laboratuvarınızla ilgili bu ürünlerin dışındaki taleplerinize de en uygun şartlarda cevap verebiliyoruz.

 

Sağlık ve mutluluklar dileriz.

 

Ligant Laboratuvar Cihazları ve Tekstil Ticaret Limited Şirketi

SINCE 2001

image
image
image