Kalite Politikamız

Kurumsal

Kalite Politikamız

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi,müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

 

ÜRÜN KALİTESİ: Ülke ve dünya standartlarına uygun, müşterilerimizin sadece bugün değil; uzun yıllar, ekonomik ömrünü de aşan bir süre boyunca, sorunsuz kullanabileceği,amacına yönelik ürünler sunmaya dikkat ediyoruz.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: 2003 yılından beri çalıştığımız müşterilerimizle hala çalışıyor olmak bizi ayakta tutan en büyük güç. Ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyeceğimiz, ihtiyaçlarını karşılayamayacağımız müşterilerimizle birlikteliğimizin sürekli olmayacağının bilinci ile her adımda özenli ve dikkatli davranıyoruz.

 

TEKNOLOJİ TAKİBİ: Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi için her türlü teknolojik gelişmeyi izleyip, çalışmalarımıza uyarlıyoruz. Yeni analiz yöntemleri, daha hızlı ve ekonomik teknikleri takip ve bu yöntemleri kullanıcıya zamanında ulaştırmamızın teknoloji takibi konusundaki hassasiyetimizin bir sonucu olduğuna inanıyoruz.

 

EĞİTİM VE TAKIM RUHU: Ekip anlayışını ve eğitimi her kademede ön planda tutuyor, birimler ve kişiler arasında sinerjik etki, destek ve dayanışma içinde faaliyet gösteriyoruz. Hep birlikte LİGANT olabildikçe güçlü olacağımızın bilincindeyiz.

 

SÜREKLİ GELİŞİM: Kurumsal hassasiyetlerimizden ödün vermeden, gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğu bilinciyle, hizmet anlayışımızı ve gelecek hedeflerimizi değişen koşullara ve teknolojiye adapte ediyor, aynı zamanda kurumsal yapımızı yenileyerek gelişmeye devam ediyoruz.

SINCE 2001

image
image
image