Zeiss; Kendi Mikroskobunuzu Kendiniz Tasarlayın

  • Bizden Haberler

Zeiss'le ilgili yeniliklerden haberdar olmak için lütfen Ligant'ı takip etmeye devam edin...

Zeiss Konya Bayisi Ligant olarak sizleri  bir takım yeniliklerimizden haberdar etmekten mutluluk duyuyoruz;

Yakın zamanda kullanıcılarını "Smart Microskopy" adı altında entegre kameralı akıllı mikroskop sistemleri ile tanıştıran Zeiss şimdi de sizleri, beğenerek kullandığınız "Primostar" öğrenci mikroskobu serisine "Primostar 3" isimli yeni modelini ekledi.

Zeiss, kullanıcı dostu yeniliklerini bir adım öteye taşıyarak artık "kendi mikroskobunu kendin tasarla" seçimi ile araştırmacıların bütçe planlamasına katkı sunuyor.

Kendi Mikroskobunuzu Kendiniz Tasarlamak İstemez misiniz?

Bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak kendi mikroskobunuza eklemeler ya da çıkarmalar yapabilirsiniz.

Konya ve civar iller bayiliğini yürttüğümüz Carl Zeiss, Mikroskop grubunda bir takım yenilikleri yine kullanıcının beğenisine sunuyor. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, artık Zeiss'in online alışveriş sitesine kolayca üye olabilir ve ihtiyaçlarınıza göre kendi mikroskobunuzu kendiniz konfigüre edebilirsiniz. Mikroskobunuza her bir aksesuarı ekleyip çıkarabilme olanağı sunan site, size tasarladığınız mikroskobun her bir parçasının ve bütünün fiyatını görebilme ve proje bütçenize göre ekleme-çıkarma yapabilme imkanı sunuyor.

Halihazırda kullandığınız mikroskobun yedek parça ya da aksesuar fiyatlarını da online olarak görebilirsiniz.

Zeiss, kullanıma sunduğu online alışveriş sitesinde mevcut kullanıcılarının ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak, yedek parça ve aksesuar seçimini de daha kolay hale getirdi. Halihazırda kullanmakta olduğunuz mikroskobunuza ihtiyacınız olan yedek parça ya da aksesuarların fiyatlarını görerek bütçenize göre seçim yapabilirsiniz. 

Zeiss'in online alışveriş sitesine ulaşmak, üye olmak ve detaylı bilgi için lütfen https://www.micro-shop.zeiss.com sitesini ziyaret edin.

Zeiss'in mikroskop grubu ürün portföyüne ulaşmak için lütfen tıklayınız.