Mettler Toledo'dan Hassas Tartımda Yeni Standard; Otomatik Tartım

  • Bizden Haberler

XPR Serisi Otomatik Teraziler ; Mettler Toledo farkıyla

Analitik ve Hassas terazi alanında pazar lideri olan Mettler Toledo, şimdi de kullanıcısını Otomatik Terazi kavramıyla tanıştırdı.

Tartımda Yeni Standart

Tozların ve sıvıların otomatik dağıtılması, günümüz modern laboratuvarlarındaki yeni standarttır. Bu basit proses eğitim gerektirmez.

Hassas Numuneleri Ekonomik Şekilde Kullanın

En küçük miktarlardaki hassas numuneleriniz en yüksek doğrulukla tartılıp dağıtılabilir.

En Küçük Minimum Ağırlık

Otomatik tartım, minimum ağırlığı %30'a kadar azaltır; böylece maliyetli numunelerinizden daha az kullanarak kayda değer bir oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Esnek Çift Çalışma

Tek bir tıklamayla dozajlama hacim başlığı, yukarı başlangıç konumuna hareket eder ve terazinizi manuel tüm tartım uygulamalarınızda normal bir şekilde kullanabilirsiniz.

Maksimum Kullanıcı Koruması

Tehlikeli numuneler, doğrudan dara kabının içine dağıtılarak numuneler ile manuel çalışma önlenir ve dökülmeler ortadan kaldırılır.

Mükemmel Konsantrasyonlar

Terazi, gereken hassas miktardaki çözücüyü hedef konsantrasyonu üretmek için dozajlanan gerçek madde miktarına bağlı olarak hesaplar.

Üretkenliği ve Verimi Artırın

Numune değiştiriciyi terazinize monte ederek tek bir çalıştırmayla 30'a kadar numuneyi otomatik olarak hazırlayın ve diğer kritik görevler üzerinde çalışmak için kendinize vakit yaratın.

Broşür için lütfen tıklayın.