Miele Bulaşık Makinalarında Büyük Kampanya

  • Bizden Haberler

MİELE, laboratuarda kullanılan cam malzemelerinizde, önceki analizlerden kalan kalıntıdan dolayı analiz sonuçlarınızın yanlış çıkmasına "DUR" diyor.

Kimyasal, katkı kalıntı ve mikrobiyoloji laboratuvarlarınızda en büyük destekçiniz olmaya aday olan Miele'de önce cam malzemeleriniz her bir cam malzeme türüne özel aksesuarı içinde temizce yıkanır, daha sonra yıkanan bu malzemeler cihaz tarafından otomatikman saf sudan geçirilir, son aşamadaysa ister kurutma, istenirse de dezenfeksiyon amaçlı olarak yüksek sıcaklığa maruz bırakılır ve cam malzemelerin hem kuruması, hem de dezenfekte edilmesi sağlanmış olur.

PG 8504 Entry Level + APLW 214 Aksesuar seti kampanyamız 2024 yılı sonuna kadar devam etmekte olup, otomatik temizliğe geçiş yapmak isteyen ve analiz hassasiyeti olan kullanıcılara oldukça iyi bir teklif sunuyor.  Bu sayede analiz sonuçlarınızdan emin olmanıza yardımcı oluyoruz; cam malzemeleriniz her yıkama sonrasında yeni alınmış kadar temiz, berrak ve bulaşansız olarak tekrar kullanılabiliyor.

Entry Level seti, laboratuvarlara manuel temizlikten otomatik temizliğe geçiş şansı sunmakla kalmayıp %63 daha az su ve %59 daha az zaman tüketimi imkanı ve iş verimliliğinde %150 artış sağlıyor. 

Kendi pazarında tartışmasız lider olan Miele, her laboratuvarın bir bulaşık makinasına sahip olması amacıyla, başlangıç modelinde kampanya kapsamında 2000 €'ya yakın bir indirimle kullanıcısına ekonomik avantaj sağlıyor.

Kampanya detayları ve farklı modellerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin.